החטיבה העליונה בבית בירם

בית הספר הריאלי העברי בחיפה
החטיבה העליונה בבית בירם
שד' אבא חושי 15, חיפה 3478620
טל: 04-8146600 אינטרפקס: 03-5212157
[email protected]

החטיבה העליונה בבית בירם

מנהל: מנדי רבינוביץ'

סגל הסניף – סגל פדגוגי א'-י'

סגל פדגוגי

מאור אבידן

מורה לכלכלה שליחת מייל 04-8146600

ספיר אביטל

חונכת י'14 ומורה ליזמות מוצר ולאמנות שליחת מייל 04-8146600
רויטל אביטל

רויטל אביטל

חונכת י'4 ומורה ללשון שליחת מייל 04-8146600
מיטל אבקסיס

מיטל אבקסיס

מורה להוראה מתקנת שליחת מייל 04-8146600
ברוך אבן

ברוך אבן

מורה לצילום שליחת מייל 04-8146600
אורנה אברך

אורנה אברך

מורה למתמטיקה ולמדעי המחשב שליחת מייל 04-8146600
סמדר אדלמן

סמדר אדלמן

חונכת י"א17 ומורה לתנ"ך שליחת מייל 04-8146600

עינת אהרון

מרכזת חינוך גופני ומורה לחינוך גופני שליחת מייל 04-8146600
דלית אורן

דלית אורן

מורה למדעי המחשב שליחת מייל 04-8146600

אילנית אזרואל - כהן

מורה להיסטוריה שליחת מייל 04-8146600
ענת איל

ענת איל

מורה למתמטיקה שליחת מייל 04-8146600

ניצן איזנשטרק

מורה למתמטיקה שליחת מייל 04-8146600

ליאת אילון

מחנכת י'7 ומורה לאזרחות שליחת מייל 04-8146600
תחיה אינבינדר

תחיה אינבינדר

מורה למתמטיקה שליחת מייל 04-8146600
אלעד אמיר

אמיר אלעד

מורה למתמטיקה שליחת מייל 04-8146600
אורלי אלפסי

אורלי אלפסי

חונכת י7א ומורה לספרות שליחת מייל 04-8146600

יעל אמיד

מורה לחינוך גופני שליחת מייל 04-8146600

אסנת אנגלמן

חונכת י"ב2 ומורה למדעי המחשב שליחת מייל 04-8146600

רינת אסולין

מורה לאנגלית שליחת מייל 04-8146600
גלית אסיף

גלית אסיף

מורה למדעי המחשב שליחת מייל 04-8146600

עופר אקירי

מורה להנדסת מערכות שליחת מייל 04-8146600

צביה אקשטיין

מורה לתנ"ך שליחת מייל 04-8146600
אילנית ארם-מזרחי

אילנית ארם-מזרחי

מורה למדעי החברה שליחת מייל 04-8146600

הדסה ארנברג

חונכת י"א11 שליחת מייל 04-8146600

גדעון ארנהלט

מורה להנדסת מערכות שליחת מייל 04-8146600
דורית אשכנזי

דורית אשכנזי

מרכזת הסטוריה, מחנכת י'3 ומורה להיסטוריה שליחת מייל 04-8146600
ערן בודגה

ערן בודגה

מורה לחינוך גופני שליחת מייל 04-8146600
ליאת בודקר

ליאת בודקר

חונכת י"א13 וקצינת לימודים שליחת מייל 04-8146600

דגן בורמיל

מדריך גדנ"ע שליחת מייל 04-8146600

נארדיין בלאן נור

מורה לאנגלית שליחת מייל 04-8146600
גנדי בלבר

גנדי בלבר

מורה למתמטיקה שליחת מייל 04-8146600

מיטל בלומנטל גורדון

חונכת י"א19 ומורה לתנ"ך שליחת מייל 04-8146600

גלעד בנסקי

מרכז לימודי הנדסת מערכות ומורה להנדסת מערכות שליחת מייל 04-8146600
נועה בראון

נועה בר-און

יועצת שכבה י' שליחת מייל 04-8146600
יפעת ברוש

יפעת ברוש

מרכזת לימודי מדעי החברה, חונכת י"ב6 ומורה למדעי החברה שליחת מייל 04-8146600
אלכסנדרה ברזובסקי

אלכסנדרה ברזובסקי

מרכזת לימודי הפיסיקה ומורה לפיסיקה שליחת מייל 04-8146600
דנה ברמן

דנה ברמן

מורה למתמטיקה שליחת מייל 04-8146600
דודו ברקת

דודו ברקת

מרכז לימודי יזמות ועידוד מוצר, חונך י"א2 ומורה לאמנות שליחת מייל 04-8146600

שי ברש

מדריך גדנ"ע שליחת מייל 04-8146600
אייל גוטליב

איל גוטליב

מדריך גדנ"ע שליחת מייל 04-8146611

אירינה גורביץ'

מורה למתמטיקה שליחת מייל 04-8146600

גילית גינוסר

מורה ליזמות ועיצוב מוצר שליחת מייל 04-8146600

דני גלאובך

מורה לפיסיקה שליחת מייל 04-8146600

דב גלזר

מורה להסטוריה צבאית, פנימיה צבאית שליחת מייל 04-8146600
רחל גלילי

רחל גלילי

חונכת יב'18 ומורה לאנגלית שליחת מייל 04-8146600
יעקב גליקמן

יעקב גליקמן

מורה למתמטיקה שליחת מייל 04-8146600

אסתי גנץ

מורה לספרות שליחת מייל 04-8146600
לירז גרופמן

לירז גרופמן

חונכת י"ב7 ומורה לביולוגיה שליחת מייל 04-8146600
עובדיה דבי

עובדיה דבי

מחנך י'5 ומורה למתמטיקה שליחת מייל 04-8146600
שירי דביר

שירי דביר

רכזת מעורבות חברתית ומורה להוראה מתקנת שליחת מייל 04-8146600

אור דוידוב

מורה לאנגלית שליחת מייל 04-8146600
אהובה שוסטר

אהובה דור

מרכזת לימודי הלשון ומורה ללשון שליחת מייל 04-8146600
שרון דותן

שרון דותן

מרכזת לימודי הספרות, חונכת י'15 ומורה לספרות שליחת מייל 04-8146600

אלירן דניאל

חונך י'5 ומורה לפיסיקה שליחת מייל 04-8146600
אביב דקל

אביב דקל

חונכת יב'19 ומורה לתקשורת ומדעי המידע שליחת מייל 04-8146600
תרצה הוכברג

תרצה הוכברג

מורה למדעים והנדסת מערכות (רובוטיקה) שליחת מייל 04-8146600

סאם הולינגדייל

מורה לאנגלית שליחת מייל 04-8146600
גיא הנדלמן

גיא הנדלמן

חונך יב'21 ומורה לתקשורת שליחת מייל 04-8146600

טלי הראל-אבן

מרכזת לימודי תקשורת ומורה לתקשורת שליחת מייל 04-8146600
עוז הראל

עוז הראל

חונך יב'16 ומורה לחינוך גופני שליחת מייל 04-8146600

נגה וייס

מורה לספרות שליחת מייל 04-8146600

לזלי וייסמן

מורה לאנגלית שליחת מייל 04-8146600

מאיה וניש

מורה לאזרחות שליחת מייל 04-8146600
אורי וקנין

אורי וקנין

מנהל משלחות לפולין ומדריך גדנ"ע שליחת מייל 04-8146611

איילת זאושניצר-מילר

מורה לאזרחות שליחת מייל 04-8146600

מונזר זבאנה

מורה לביולוגיה ומדעים שליחת מייל 04-8146600
קרן זוהר-מרקו

קרן זוהר-מרקו

מורה ללשון שליחת מייל 04-8146600
יעל זפקוביץ' מלאכי

ד"ר יעל זפקוביץ'-מלאכי

מובילת תוכנית המצויינות ומרכזת הכיתות המתמטיות שליחת מייל 04-8146600

רנא חורי

מורה לערבית שליחת מייל 04-8146600
עתליה חיימוביץ

עתליה חיימוביץ'

חונכת יב'1 ומורה להיסטוריה שליחת מייל 04-8146600
הודא חלבי

הודא חלבי

מחנכת י'15 ומורה לערבית שליחת מייל 04-8146600
גיל חנן

גיל חנן

מורה ללימודי מזרח תיכון ומרכז לימודי המזרח התיכון שליחת מייל 04-8146600

יורם חרוש

חונך י"ב2 ומורה לתנ"ך שליחת מייל 04-8146600
דנה טל

דנה טל - סביר

מורה למתמטיקה שליחת מייל 04-8146600

עומר יפמן

שליחת מייל 04-8146600
דוד יצחקי

דוד יצחקי

מורה למתמטיקה שליחת מייל 04-8146600
שושי יצחקי

שושי יצחקי

חונכת י"א6 ומורה להיסטוריה ותרבות ישראל שליחת מייל 04-8146600