אצלנו באשכול הגנים

ריאלי גן

פתיחת השנה באשכול:
שנת הלימודים נפתחה בהתרגשות גדולה, כבכל שנה. אל הצוות הותיק הצטרפו 3 גננות חדשות: בר אריאלי ושירלי רכטמן לגן "הדרים" וגינת לב לגן "חורש". מבין 91 ילדי האשכול, קיבלנו אל משפחתנו השנה 34 ילדים חדשים, שדיי במהרה התאקלמו והשתלבו והם כבר מרגישים בבית. ברכות לצוות החד ולילדים החדשים והוותיקים.

פתיחת שנה 2 ריאליגן פתיחת שנה ריאליגן

חגים ומסורת:
לקראת יום הכיפורים ביקר בגננו אמציה מבית חב"ד. אמציה לימד אותנו על השופר והביא מייצג מרשים של שופרות מסוגים שונים. ואת כל הכלים הדרושים ליצירת שופר מקרן של אייל. לבסוף, בשיתוף עם הילדים כל גן ניסר שייף והבריק קרן, עד לקבלת שופר של ממש!

טקס יום א':
טקס יום א' ממשיך במלוא הדרו! מידי יום א' אנו מאספים בחצר האשכול, מניפים את הדגל, שרים את התקווה, את המנון בית הספר ואת שיר השבוע האשכולי.
אנו מזמינים אתכם להתארח בטקס שלנו! לצפות בילדים הקטנטנים שרים את המנון המדינה והמנון בית הספר, זהו דבר מקסים ומאיר עיניים.

טקס יום א ריאליגן

 

ביקור סופר – רוני חפר:
לקראת פתיחת הספרייה באשכול הגנים הגיע לביקור הסופר והמאייר רוני חפר. רוני הפגיש את הילדים עם עולם הדימיון בו נברא הספר והציג את התהליך "גלגולו של ספר" – הגעת הספר מהדמיון עד למדפים בחנויות. בנוסף המחיש להם את תהליך היווצרות הספר – האוצר של צ'מבלו. רוני אייר בפני הילדים והציג את תהליך איור הספר, וכן קרא לילדים את הסיפור "ומי". לסיום, ענה על שאלות הילדים המרותקים.
שעת סיפור:
בשעה טובה ובהתרגשות החלנו במסורת של שעת סיפור עם ילדי כיתות ה מיסוד אחוזה. הילדים מגיעים אלינו אחת לשבועיים לפעילות סביב ספר. לכל ילד בוגר אח צעיר מהגן. הילד הבוגר מתכונן ומביא איתו סיפור ופעילות. הילדים הגיעו למפגש הראשון עם פעילויות משוקעות ועשירות וילדי האשכול יצאו נשכרים. תודות למחנכות: ענבל מור וחן פיוטרוקובסקי, על ההכנה והליווי.

פורסם בקטגוריה כללי. אפשר להגיע לכאן עם קישור ישיר.