הצגות למידה במטו"ס

שגרת לימודים, הצגות למידה, מדעים ומפגשים מרתקים

  • בוקר מדעים שנערך בכיתה ב׳5 בהובלת המחנכת מאיה שלומברג, העניק להורים הצצה אל לימודי המדעים בכיתה. במהלך הבוקר הציגו התלמידים את שלבי הלמידה כפי שנלמדו בכיתה והפעילו את ההורים בארבע תחנות שונות בהן חוו ההורים לימוד מהנה. בסוף הפעילות כל ילד הכין שתיל ויחד עם ההורים יצרנו "קיר ירוק" גינה תלויה בחצר בית הספר.

  • קבוצת תלמידי שכבת כיתות ט' התארחה בבית הספר "אלבירוני" שבג'דידה-מכר. המפגש היה תהליך במסגרת התכנית "מסע משותף", שמטרתה לחבר בין בני הנוער ולבסס היכרות וחברות ארוכות טווח. פעילות זו ממשיכה רצף מפגשים שהחל לפני כחודש בסניף, בה התארח בית הספר "אלבירוני" במטו"ס במשחק משותף של "חפשו את המטמון". שני ימי פעילות כללו שיח על נושאים אוניברסאליים והזכירו לנו שהמכנה המשותף קיים, ואנחנו כאן כדי למנף אותו וכדי לנסות לקדם עתיד של שיתוף פעולה תוך מתן כבוד והתחשבות בדעות שונות ומגוונות.

  • במסגרת לימודי המדעים בכיתות ד' בהוראה בין תחומית בנושא המים. התלמידים למדו על חשיבותם של המים, כיצד לחסוך, וכמה חשוב לשתות מים לאורך כל היום. בבית הם חקרו כמה מים הם צורכים בעת מקלחת, צחצוח שיניים או שתייה. כל קבוצה ערכה דו"ח ובמסגרת יום השיא הוצג התוצר הסופי: כרזה שהציגה את נושא החיסכון במים.

פורסם בקטגוריה כללי. אפשר להגיע לכאן עם קישור ישיר.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *