מה היה לנו השבוע – 30.11.17

בבית בירם התקיים יום הספורט המסורתי לשכבת ח'. התלמידים, כרגיל, הגיעו להישגים יפים במקצים השונים. כל הכבוד!

שבוע המנהיגות בתיכון אחוזה נפתח עם הרצאה מרתקת ומעוררת השראה, שהועברה ע"י בת אל, שנולדה עם שיתוק מוחין, ולמרות כל האתגרים סיימה את לימודיה עם בגרות מלאה, התגייסה לצה"ל, עבדה במשטרת ישראל ועובדת כיום בבית דפוס חברתי, שכל עובדיו בעלי צרכים מיוחדים.
תלמידי שכבת ט' נפגשו עם סיגל בר, מאמנת אישית, בוגרת בית הספר, שהסבירה בהרצאתה "מחזון לתכנית פעולה" כיצד בונים חזון וכיצד הופכים אותו למציאות, תוך התגברות על המכשולים שבדרך.
בהמשך התקיים מפגש עם החותרת יסמין פיינגולד, שבמהלך אימון טבעה בירקון. פיינגולד סיפרה את סיפורה האישי ודיברה על חשיבות הספורט בשיקומה ובחזרתה לשגרה.

תלמיד קבוצת הרובוטיקה במטו"ס, עידן רוזנצויג מכיתה ה-5, בנה ותכנת רובוט שיפתור את סודה של הקובייה ההונגרית, עידן גם בנה ותכנת מדפסת שמדפיסה את שמו. 

בתיכון הדר החלו השבוע שידורי "רדיו גל הדר", בהובלת הנהגת שכבה ט'. את השידורים הנחו שדרני הספורט רז ותמיר.
ביום האמנויות לשכבת ט', ביקרו תלמידי התיאטרון בתיאטרון חיפה, השתתפו בסדנאות שונות, נכנסו אל מאחורי הקלעים ואל הבמה הראשית, ושוחחו עם המנהל האמנותי.
תלמידי הציור סיירו ברחבי שכונות הדר בעקבות יצירות גרפיטי והשתתפו בסדנה להכנת שבלונות וריסוס במוזיאון שטרוק.
תלמידי המוזיקה התארחו במועדון הביט, ביקרו בחדרי הסאונד והחזרות וניגנו עם המוזיקאים מדריכי המקום.
תלמידי הצילום ביקרו בתערוכת תעתועי ראיה במדעטק, התנסו בסדנה אנלוגית, למדו את עקרון הרגישות לאור וצילמו במצלמת נקב (קמרה אובסקורה). 

וכדורסל: אחרי עונה מעולה של נבחרת בית הספר והגעה לחצי הגמר, הפסדנו היום לקבוצת עמק חרוד. אנחנו גאים בכם אלופים שלנו, על שמירה על רוח ספורטיבית גם היום, וגאים במיוחד ביונתן לוונברג, שקיבל את תואר השחקן ההוגן.

פורסם בקטגוריה כללי. אפשר להגיע לכאן עם קישור ישיר.