נפרדים משירה צור ז"ל

שירה צור ז"ל:
משפחת הריאלי משתתפת בצערה של משפחת צור על הירצחה של בוגרת ביה"ס, שירה צור, שנרצחה בפיגוע הקטלני בירושלים בתאריך 8/1/17.
שירה היא בוגרת מחזור צ"ה (2014), תלמידה מצטיינת ופעילה בשבט "כרמל" של תנועת הצופים.
אנו משתתפים באבלם הכבד של ההורים, עינת ודוד, האח הבכור עדי, בוגר ביה"ס במחזור צ"א (2010), והאחות גאיה, תלמידת ביה"ס בכיתה ח' בסניף תיכון אחוזה.

להלן דבריה של שרון דותן, המחנכת של שירה צור ז"ל:
שירה אהובה.
הלב מסרב להאמין. אין מילים. כולנו כואבים והמומים.
זכיתי לחנך אותך לפני כשלוש שנים שירה, מחזור צ"ה בכיתה יב'6 הנפלאה. במשך שלוש שנים נהדרות ראיתי אותך גדלה ומתבגרת. נערה זהובת שיער, קרן שמש אמיתית, קסומה, בעלת חיוך תמידי, איכותית ערכית ומובילה. זוכרת את טוב הלב שלך, את העובדה שאהבת כל כך את הצופים, את חבורת הבנות, השמינייה קראתן לעצמכן. לא נפרדתן לרגע. היית תמיד במרכז העניינים, קשובה, מרותקת לכל דבר, מפזרת בדיחות ורצינית כשצריך. הצטיינת בכל מה שנגעת בו. התנדבת בשמחה לכל משימה. נזכרת בעצב במסיבת הסיום הכיתתית המדהימה כשארחת אותנו בביתך ודאגת לפנק את כולם. כי כזאת את.
נזכרת עכשיו במילים שכתבתי לך במהלך השנים. הרגע בו ביקשת שאכתוב לך מכתב המלצה לשנת שירות כי כל כך רצית להתקבל. כתבתי לך אז, שירה, כי אני מכירה אותך היטב ומעידה כי את תלמידה רצינית, נעימת הליכות בעלת הישגים מעולים. מהווה דמות בולטת בכיתה בזכות נועם הליכותיך, התנהגותך ומהווה דוגמה חיובית לחברייך. ציינתי כי לאורך השנים בלטת באסרטיביות שלך, ביכולת ההנהגה וברוח ההתנדבות שלך. הוספתי כי את תלמידה איכותית, הישגית, רצינית ולא מתפשרת. פעילה שנים רבות בצופים ומצליחה לשלב באופן מיטבי בין פעילות בצופים לבין לימודים בבית הספר תמיד עם מוטיבציה בשמיים, חיוך, רצון להשקיע ולהצליח.
בתעודת הסיום כתבתי לך, שירה, כי את נערה ערכית, נעימת הליכות ובוגרת. במהלך שנות לימודייך גילית כישורי למידה מבטיחים, יחס רציני ללימודים ולמידה מתוך עניין, דבר שהוביל אותך להישגים מצוינים. כתבתי כי היטבת לשלב בין לימודיך לבין פעילותך הברוכה בצופים והוספתי כי אני מעריכה אותך מאד על כך. מצטיינת במידותייך, ביחסך המכבד לזולת, ביכולת שלך לשקול דברים באחריות וברגישות וברוח ההתנדבות שלך – בכל אלה תרמת לאווירה חיובית בכיתה. ציטטתי את דבריו של יוהן וולפגנג פון גתה שאמר כי:" המוצא שלווה בביתו, בין אם הוא מלך או איכר, הוא המאושר באדם", וכתבתי לך כי מהיכרותי אותך אין לי ספק כי חייך יהיו מלאים באושר.
לא ידעתי, שירה, שאצטרך כעת לכתוב לך דברי פרידה. ששוב לא אראה אותך וזה קשה כל כך.
אזכור אותך לעד. שירה אהובה.
שלך, שרון דותן

שירה/ צרויה להב

אספי הכל בתוך ידייך שירה שירה
וצאי לך אל הלילה המחוויר
שמחת כל השירים אותך העירה שירה
מרחפים איתך מעל גגות העיר שירה
את לא זוכרת אם אהבת אם זה קרה
ההזיות מתרחקות עכשיו ממך
אולי רק חום ירגיע את הסערה
והוא יפריד בינך לבין עצמך
שומרת לעצמך בדידות מוכרת
מקום של צל מרחק של בטחון
ילד מתבונן בך מרחוק
דממה את מיתרייך מרעידה
והאישה שאת היית רוצה להיות
מחכה בך כמו כיוון וכמו חידה.

 

 

פורסם בקטגוריה כללי. אפשר להגיע לכאן עם קישור ישיר.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *