עושים שמח בסניף מטו"ס

שבוע מעשים טובים, בוקר ישראלי ושטויות בספריה

 • בוקר ישראלי
  כשנעלמת תרועת הפסטיבלים, אנחנו ממשיכים לחגוג. "בוקר ישראלי" כבר הפך למסורת במטו"ס, בו אנו חוגגים בבוקר שכולו חגיגה גדולה בכחול לבן. תלמידי החטיבה הצעירה פעלו בתחנות שונו שכולן ברוח ארץ ישראל הטובה. הכינו חולצות, שחקו במשחקי ילדות של פעם, הרכיבו פאזלים מנופי הארץ, ענו על חידות וקינחו בהרקדה ובדוכני אוכל.

 • מפגש עם סופר ושטויות בספריה
  במסגרת הפעילות לעידוד הקריאה, נפגשו תלמידי כיתות א'-ג' עם מספר הסיפורים נעם מאירי.
  מאירי, מספר הסיפורים המוכשר, "ריתק" את ילדים ולקח אותם לממלכות קסומות למפגש עם נסיכים נסיכות ואפילו חמורים. הילדים צחקו, השתתפו ושאלו שאלות, ובעיקר יצאו עם הרבה חשק לעוד.
  הפסקה פעילה לתלמידי החטיבה הצעירה נערכה בנושא "שטויות בספריה". פעילות בעקבות ספרי מצעד הספרים והספרים של ד"ר סוס. תחנות של חידות, פאזלים ועוד שטויות מהנות.

 • שבוע מעשים טובים
  תלמידי כיתה ז׳6 פתחו היום את שבוע המעשים הטובים במטו״ס. תלמידי קבוצת החונכות בכיתה ז׳6 ביקרו במחלקת הילדים בבי״ח כרמל, שם ציינו היום את יום המדעים. התלמידים הפעילו את הילדים המאושפזים בהדגמות מדעיות, ברובוטים וביצירות המשלבות עקרונות מדעיים. חבריהם לכיתה, מקבוצת החונכות ז׳16, אירחו את ילדי מעון שבתאי לוי אצלנו במטו״ס. התלמידים הכינו לאורחים הצגה, שיחקו איתם במשחקי חצר וביקרו במרכז החי.

 

פורסם בקטגוריה כללי. אפשר להגיע לכאן עם קישור ישיר.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *