פותחים שנה בסניף מטו"ס

  • לציון פתיחת שנת לימודים תשע"ו בסניף מטו"ס, פתחו חברי מועצת התלמידים, בהנחייתה של נעמה חרדק,  את הבוקר, בטקס הכלל שירה וריקודים. המנהל הכללי ד"ר יוסי בן דב נשא ברכות לרגל השנה החדשה ומנהלת הסניף החדשה, זהבית זליג, הציגה בפני תלמידי מטו"ס את היעדים המרכזיים לשנת הלימודים. שתהיה לכולנו שנה פורייה ונעימה!

FB_IMG_1441250954196 (Medium) טקס פתיחת שנה 1 (Medium)

  • שלום כיתה א'
    מספר ימים לפני פתיחת שנת הלימודים, צעדו תלמידי כיתות א' את צעדם הראשון כתלמידי בית הספר למדע, טבע וסביבה במרכז הכרמל והגיעו למטו"ס ליום גיבוש כיתתי. את פניהם קיבלו המחנכות רויטל ירון, מיכל רוזנברג – מוצפי ומאיה שלומברג. לאחר משחקי היכרות וחברה בכיתות "טעמו" התלמידים הצעירים ממגוון פעילויות מטו"ס: ליטוף בעלי חיים במרכז החי עם הווטרינרית שלנו, ד"ר ורד לנדרמן, שיעור טבע עם אסתי הנדל וקינחו בשירה בצוותא עם בועז שטרנברג.

גיבושון א 1 (Medium) גיבושון א 11 (Medium) גיבושן א 8 (Medium) גיבושן א 10 (Medium) גיבושן א 9 (Medium)

ביום הלימודים הראשון (1.9.2015) קיבלו את פניהם תלמידי כיתה ב-5 והמחנכת לירון בלוטרייך בטקס קצר בו סיפרו להם במלל וריקוד על נפלאותיה של כיתה א'.

קבלת א (Medium)

  • גיבוש שכבת כיתות ז'
    ילדי כיתות ז', ותיקים וחדשים נפגשו גם הם מספר ימים לפני תחילת הלימודים, להיכרות ראשונה עם החונכים וחבריהם לכיתה. לצד משחקי שמות, תחביבים וחוויות, הילדים התנסו גם במרוץ שליחים היתולי ובמשחק כדור יד ענקי. אין ספר שלאחר היכרות מהנה עם הקבוצה, הכיתה והשכבה כולה הם מוכנים להתחיל את שנתם הראשונה בחטיבת הביניים.

IMG_20150828_110827 (Medium) IMG_20150828_110753 (Medium)

  • המועדונית שלנו:
    מועדונית מטו"ס מזמנת לתלמידינו מגוון רחב של פעילויות וחוגים. ב"יריד חוגים" – אירוע ססגוני שנערך בחצר בית הספר הציגו מדריכי החוגים השונים בפני התלמידים והוריהם את הפעילויות הצפויות ואף אפשרו לתלמידים להתנסות בחלק מהן. אפשרו לתלמידים להתנסות בחלק מהן.

יריד מועדונית 5 (Medium) יריד מועדונית 4 (Medium) יריד מועדונית 2 (Medium) יריד מועדונית (Medium)

פורסם בקטגוריה כללי, עם התגים . אפשר להגיע לכאן עם קישור ישיר.