תיכון אחוזה - בית הספר למדעים ולמנהיגות

בית הספר הריאלי העברי בחיפה
תיכון אחוזה – בית הספר למדעים ולמנהיגות
הראל 19, חיפה 3455530
טל: 04-8247582 פקס: 04-8260803
[email protected]

תיכון אחוזה - בית הספר למדעים ולמנהיגות

מנהלת: שלומית שקד

סגל הסניף

הנהלת הסניף

שלומית שקד

שלומית שקד

מנהלת הסניף שליחת מייל 04-8242928
שגית אנטוני

שגית אנטוני

מרכזת שכבת ח', חונכת ט' ומורה להיסטוריה ואזרחות שליחת מייל 04-8242928
אורית אסנפלד

אורית אסנפלד

סגנית לענייני תרבות וקהילה, מרכזת שכבת ט', חונכת ז' ומורה לביולוגיה שליחת מייל 04-8242928
יפה גורי

יפה גורי

יועצת חינוכית וחונכת ט' שליחת מייל 04-8242928
סוניה חיון

סוניה חיון

סגנית לענייני פדגוגיה ומובילת תכנית מנהיגות, חונכת ח' ומורה להיסטוריה ואזרחות שליחת מייל 04-8242928
אורן קידר

ד"ר אורן קידר

מרכז שכבת ז', חונך כיתה ז' ומורה לגיאוגרפיה שליחת מייל 04-8242928
דקלה קמה

דקלה קמה - יחיא

מרכזת שכבה ח', חונכת ח' ומורה לאנגלית שליחת מייל 04-8242928

סגל מינהלי

בני אלמוזנינו אחראי תחזוקה

בני אלמוזנינו

אחראי תחזוקה שליחת מייל 04-8242928
קרן בוכבינדר

קרן בוכבינדר

ספרנית שליחת מייל 04-8242928
שלמה גרבאוי – תחזוקה

שלמה גרבאוי

איש תחזוקה שליחת מייל 04-8242928
אנה דניסוב

אנה דניסוב

לבורנטית ומורה למתמטיקה שליחת מייל 04-8242928
איטה הלפרן ליידרמן_560x600

איטה הלפרן-ליידרמן

מזכירת הסניף שליחת מייל 04-8242928

שגיב לוי

איש מחשבים שליחת מייל 04-8242928

מתן מיכאל

אחראי מתחם היוצרנים (מייקרים) 04-8242928
דניז פרל

דניז פרל

לבורנטית שליחת מייל 04-8242928
ברוך רוגלינסקי אחראי מחשבים_400x600

ברוך רוגלינסקי

אחראי מחשבים שליחת מייל 04-8242928

קרן שושני

מזכירת הסניף 04-8242928

סגל פדגוגי

סופי אביגדור

סופי אביגדור

אחראית מערכת, חונכת ט' ומורה לביולוגיה וכימיה שליחת מייל 04-8242928
ברק אור מורה לפיזיקה

ברק אור

מורה לפיזיקה שליחת מייל 04-8242928

איריס אלמגור

מורה למתמטיקה שליחת מייל 04-8242928

נועם ביאליק

מורת שילוב 04-8242928
ליאת בלילה אטיאס_400x600

ליאת בלילה-אטיאס

מרכזת לשון והבעה, חונכת ח' ומורה לעברית שליחת מייל 04-8242928
ברונשטיין אבי

אבי ברונשטיין

חונך ז' ומורה לחינוך גופני שליחת מייל 04-8242928
עובדיה דבי

עובדיה דבי

מורה למתמטיקה שליחת מייל 04-8242928
עומר הולצר חונך כיתה ח10 ומורה להיסטוריה (1)

עומר הולצר

חונך ט' ומורה להיסטוריה ואזרחות שליחת מייל 04-8242928
אורטל וייס

אורטל וייס

חונכת ז' מורה לערבית שליחת מייל 04-8242928
ויטה ודרניקוב מורה לאנגלית

ויטה ודרינקוב

מורה לאנגלית שליחת מייל 04-8242928
איריס זליאט

איריס זליאט

חונכת ט', מורה לגיאוגרפיה ומובילת מועצת תלמידים שליחת מייל 04-8242928
בן טרגן – מורה לספרות_797x600

בן טרגן

מורה לספרות שליחת מייל 04-8242928
נעמה ינאי לויפר

נעמה ינאי-לויפר

חונכת ז', מורה לתנ"ך ותרבות ישראל ומובילת תחום מייקרים. שליחת מייל 04-8242928
כתרי יפימוב מורה למחשבים

כתרי יפימוב

חונך כיתה ח' ומורה לתקשורת חזותית ויסודות התִכנות. שליחת מייל 04-8242928
אשר כהן_400x600

אשר כהן

חונך ז' ומורה לערבית שליחת מייל 04-8242928
אתי כהן

אתי כהן

מובילת מתמטיקה בסניף, חונכת ז' ומורה למתמטיקה שליחת מייל 04-8242928
דויד לוי_400x600

דוד לוי

מתאם מדעים, חונך ט' ומורה לפיזיקה שליחת מייל 04-8242928

נורית לוי

חונכת ח' ומורה לאנגלית שליחת מייל 04-8242928
מירי ליפשיץ

מירי ליפשיץ

חונכת ז' ומורה למתמטיקה שליחת מייל 04-8242928
מנפרד מדרר כימיה_450x600

מנפרד מדרר

מורה לכימיה שליחת מייל 04-8242928
ענבר מזרחי

ענבר מזרחי

רכזת לקויי למידה בסניף שליחת מייל 04-8242928
דפנה מרק_337x600

דפנה מרק

חונכת ח' ומורה לערבית ולהיסטוריה שליחת מייל 04-8242928
איריס מרקוביץ

איריס מרקוביץ'

חונכת ז' מורה לאנגלית שליחת מייל 04-8242928
אביטל נביא_507x600

אביטל נביא

חונכת ז' ומורה לספרות שליחת מייל 04-8242928
קרן סטר

קרן סטר

חונכת ט', מורה לגיאוגרפיה ואחראית ביטחון ובטיחות שליחת מייל 04-8242928

ערין עוואד

מורה לביולוגיה שליחת מייל 04-8242928
אפרת צוקרן

אפרת צוקרן

חונכת ט' ומורה לתנ"ך ותרבות ישראל שליחת מייל 04-8242928
פנינה רוזנר

פנינה רוזנר

מורה לתנ"ך ותרבות ישראל שליחת מייל 04-8242928
ענבר שוויצר

ענבר שוויצר

מורה למתמטיקה שליחת מייל 04-8242928
דליה שוורץ

דליה שוורץ

מורה לאמנויות שליחת מייל 04-8242928
דפנה שלי

דפנה שלי

חונכת ח' ומורה לחינוך גופני שליחת מייל 04-8242928

גל ררין

חונכת ח' ומורה ללשון 04-8242928