מתחם הדר למדעים ולאמנויות

בית הספר הריאלי העברי בחיפה
תיכון הדר (ז'-ט') – בי"ס למדעים ולאמנויות
הרצל 16, חיפה 3312103
טל: 04-6105100 פקס: 04-8640622
[email protected]

מתחם הדר למדעים ולאמנויות

מנהל: אורן בן ג'ויה

סגל הסניף

הנהלת הסניף

אורן בן גויה

אורן בן ג'ויה

מנהל מתחם הדר וחונך ח'3 שליחת מייל 04-6105100
קרן הרשקו-פיליבה

קרן הרשקו-פיליבה

מרכת כיתות היסוד, מובילה פדגוגית ד'-ה'וחברת צוות ניהול שליחת מייל 04-8620659
שרון הירש

שרון הירש

מורה לביולוגיה, חונכת ז'4, ומובילת האשכול המדעי שליחת מייל 04-6105100
עופר אלקובי (Medium)

עופר אלקובי

מורה להיסטוריה, חונך ז'2 ומוביל האשכול ההומניסטי שליחת מייל 04-6105100
איריס וינקלר

איריס וינקלר

מורה לערבית, חונכת ח'3, מרכזת שכבת כיתות ח' שליחת מייל 04-6105100
עינב יונה – זנה

עינב זנה-יונה

מובילה פדגוגית של כיתות א'-ג', מחנכת כיתה א'1 וחברת צוות ניהול שליחת מייל 04-8620659

ויקי חן

יועצת חינוכית וחברת צוות ניהול שליחת מייל 04-8620659
עידית כץ

עידית כץ

מרכזת אמנות וחברת צוות ניהול שליחת מייל 04-8620659
ניר ליאון

ניר לי-און

מורה לאמנות, חונך ז'1, מרכז שכבת כיתות ז' שליחת מייל 04-6105100
אוה לוינזון

אוה לוינזון

מורה לאנגלית, חונכת ח'2, מרכזת שכבת ט' שליחת מייל 04-6105100

מיטל טיומקין ארזי

יועצת הסניף שליחת מייל 04-6105100
אביטל פיטסון

אביטל פיטסון

מרכת מדעים שליחת מייל 04-8620659

סגל מינהלי

ענבל דגן (Medium)

ענבל דגן

מזכירת הסניף שליחת מייל 04-6105100
אסתי גורפינקל

אסתי גורפינקל

מרכת אדמיניסטרטיבית שליחת מייל 04-6105100
עינת קרן

עינת קרן

מזכירת הסניף שליחת מייל 04-8620659
מירה מתתוב

מירה מתתוב

מזכירת הסניף שליחת מייל 04-8620659
אבי רביב

אבי רביב

מנהל אחקה שליחת מייל 04-8620659
ויטאלי דרויאנוב

ויטלי דרויאנוב

תחזוקה שליחת מייל 04-6105100

אסי לבב

תחזוקה שליחת מייל 04-6105100
אלכס קנד

אלכס קנד

אחקה שליחת מייל 04-8620659
סיגלית לחם

סיגלית לחם

לבורנטית שליחת מייל 04-6105100
בוריס פורמן

בוריס פורמן

אחראי מחשוב בסניף שליחת מייל 04-6105100
דניאל הולנדר

דניאל הולנדר

איש מחשבים שליחת מייל 04-6105100
ציפי פלדי

ציפי פלדי

מנהלת המועדונית ורכת הסעות שליחת מייל 04-8620659

מרים אבוטבול

עובדת מועדונית שליחת מייל 04-8620659

עירית גולן

עובדת מועדונית שליחת מייל 04-8620659

שנטל דרור

עובדת מועדונית שליחת מייל 04-8620659

סגל פדגוגי

גילה אדנבורג

גילה אדנבורג

מורה להיסטוריה וחונכת ט'1 שליחת מייל 04-6105100
אסופית אזולאי

אסופית אזולאי

מחנכת ד'1 שליחת מייל 04-8620659
בינה איש-שלום

בינה איש-שלום

מחנכת ה'1 ואחראית מערכת השעות שליחת מייל 04-8620659

לירן אלימלך

מורה למחול שליחת מייל 04-6105100

שירה ארבל

מחנכת א'2 ורכת חברתית שליחת מייל 04-8620659

טרן ארגוב

מורה לאנגלית וחונכת ח'2 שליחת מייל 04-6105100
מירב ארוצס

מירב ארוצ'ס

מורה לחינוך גופני שליחת מייל 04-6105100

סיגל אריה

מורה לביולוגיה שליחת מייל 04-6105100
גנאדי בודיק

גאנדי בודיק

מורה לפיזיקה שליחת מייל 04-6105100
איריס בויום

איריס בויום

מחנכת ג'1 שליחת מייל 04-8620659

יערה בויום קפלן

מורה לדרמה שליחת מייל [email protected]
בן בנדו

בן בנדו

מורה לתנ"ך וחונך ח'2 שליחת מייל [email protected]
דן גורצקי

דן גורצקי

מורה לחינוך גופני שליחת מייל 04-6105100

תומר גרינברג

מורה לקולנוע ואחראי מתחם המייקרים שליחת מייל 04-6105100
נעמה דוד

נעמה דוד

רכזת מתמטיקה, מורה למדעים, מתמטיקה ולתלמידים מחוננים שליחת מייל 04-8620659
אמירה דנציגר

אמירה דנציגר

מחנכת ב'1 שליחת מייל 04-8620659
אילנית הלפמן הרצוג

אילנית הלפמן-הרצוג

מורה לגיאוגרפיה וחונכת ח'1 שליחת מייל 04-6105100

דנה וובסטוק

מורה לאנגלית ועיצוב גרפי שליחת מייל 04-6105100
שרון ויינברג

שרון וינברג

מורה לשילוב ומורה לתורה שליחת מייל 04-8620659
תמי וולברג קמחי

תמי וולברג-קמחי

מורה למתמטיקה וחונכת ט'4 שליחת מייל 04-6105100

רוני ויינשטיין

מורה לחינוך גופני שליחת מייל 04-8620659
נילי וילינסקי

נילי וילנסקי

מורה לאנגלית שליחת מייל 04-6105100
לובה ורדי

לובה ורדי

מורה למוסיקה שליחת מייל 04-6105100
שני זלסקו גבאי

שני זלסקו גבאי

מחנכת ו'1 שליחת מייל 04-8620659
נועם זקס

נועם זקס

מורה לכימיה, חונך ז'3 ואחראי טכנולוגיה סניפי שליחת מייל 04-6105100

קירה חייט

מורה למדעים שליחת מייל 04-8620659
רוית טולדנו

רווית טולדנו

מורה לערבית וחונכת ט'3 שליחת מייל 04-6105100
לירון ידידיה

לירון ידידיה

מורה למתמטיקה וחונכת ח'4 שליחת מייל 04-6105100
רונית יריב

רונית יריב

מורה לתנ"ך ותרבות ישראל שליחת מייל 04-6105100
שלמה כהן

שלמה כהן

מורה לתנ"ך, לשון והבעה וחונך ז'4 שליחת מייל 04-6105100

שרון כהן

מורה להיסטוריה וחונכת ט'1 שליחת מייל 04-6105100
תמי כהן שטרנבך

תמי כהן שטרנבך

מורה לספרות ולאמנות, חונכת ז'3 ואחראית חברת התלמידים שליחת מייל 04-6105100
סופי מוגילבסקי

סופי מוגילבסקי

מורה למתמטיקה וחונכת ח'1 שליחת מייל 04-6105100
אלווירה מולין

אלווירה מולין

מורה לגיאוגרפיה, אחראית ספרייה וחונכת ט'3 שליחת מייל 04-6105100
יעל זפקוביץ' מלאכי

יעל מלאכי-זפקוביץ'

מובילת הכיתה המתמטית שליחת מייל 04-6105100

קטיה מירושניצ'קו

מחנכת ו'2 שליחת מייל 04-8620659

ניר סביר

מורה למתמטיקה וחונך '1 שליחת מייל 04-6105100
מרלין סבן

מרלין סבן

מורה לאנגלית שליחת מייל 04-6105100

יניב סובר

מורה להיסטוריה שליחת מייל 04-6105100

שמאא סוסאן

מורה לערבית שליחת מייל 04-6105100

ענת סלומון

מורה לצילום שליחת מייל 04-6105100
ליאורה פיבן

ליאורה פיבן

מחנכת ב'2 שליחת מייל 04-8620659
יעל פלוטניק – מזרחי

יעל פלוטניק- מזרחי

מחנכת ג'2 ורכזת שילוב שליחת מייל 04-8620659
יעל פרקטובניק

יעל פרקטובניק

מורה לאמנות ומטפלת באמנות שליחת מייל 04-8620659
דורית צינובוי

דורית צינובוי

מחנכת ד'2 שליחת מייל 04-8620659
נעמה קורן

נעמה קורן

מורה לאנגלית ורכזת חברתית שליחת מייל 04-8620659
איילת רז בוחבוט

איילת רז-בוחבוט

מורה לספרות וחונכת ח'4 שליחת מייל 04-6105100

אלכסיי רייכלין

מורה לחינוך גופני שליחת מייל 04-8620659

אביטל רמות ניסנוב

מורה לגיאוגרפיה וחונכת ט'1 שליחת מייל 04-6105100
ניצה שורצברט

ניצה שורצברט

מורה לערבית ולשילוב שליחת מייל 04-6105100
דני שחם

דני שחם

מורה לפיזיקה ולטכנולוגיה, מוביל טכנולוגיה, חונך ז'2 ומרכז תכנית "יזמים צעירים" שליחת מייל 04-6105100
חן שיטרית

חן שיטרית

מורה ללשון והבעה שליחת מייל 04-6105100
איריס שליט

איריס שליט

ריכוז מחוננים ומחנכת ה'2 שליחת מייל 04-8620659
שחר שפירא

שחר שפירא

מורה ללשון והבעה וחונכת ט'4 שליחת מייל 04-6105100