תיכון הדר למדעים ולאמנויות

בית הספר הריאלי העברי בחיפה
תיכון הדר (ז'-ט') – בי"ס למדעים ולאמנויות
הרצל 16, חיפה 3312103
טל: 04-6105100 פקס: 04-8640622
[email protected]

תיכון הדר למדעים ולאמנויות

מנהל: אורן בן ג'ויה

סגל הסניף

הנהלת הסניף

אורן בן גויה

אורן בן ג'ויה

מנהל תיכון הדר וחונך ז'3 שליחת מייל 04-6105100
איריס וינקלר

איריס וינקלר

מורה לערבית, חונכת ז'3, מרכזת שכבת כיתות ז' שליחת מייל 04-6105100
שרון הירש

שרון הירש

מורה לביולוגיה, חונכת ט'4, ומובילת האשכול המדעי שליחת מייל 04-6105100
ניר ליאון

ניר לי-און

מורה לאמנות, חונך ט'1, מרכז שכבת כיתות ט' שליחת מייל 04-6105100
אוה לוינזון

אוה לוינזון

מורה לאנגלית, חונכת ח'2, מרכזת שכבת ח' שליחת מייל 04-6105100
עופר אלקובי (Medium)

עופר אלקובי

מורה להיסטוריה, חונך ט'1 ומוביל האשכול ההומניסטי שליחת מייל 04-6105100

מיטל טיומקין ארזי

יועצת הסניף שליחת מייל 04-6105100

סגל מינהלי

חגי בן ישראל

תחזוקה שליחת מייל 04-6105100
אשר בן שושן

אשר בן שושן

תחזוקה שליחת מייל 04-6105100
ענבל דגן (Medium)

ענבל דגן

מזכירת הסניף שליחת מייל 04-6105100

מרינה משצ'ריאקוב

מזכירת הסניף שליחת מייל 04-6105100
ויטאלי דרויאנוב

ויטלי דרויאנוב

תחזוקה שליחת מייל 04-6105100
סיגלית לחם

סיגלית לחם

לבורנטית שליחת מייל 04-6105100
בוריס פורמן

בוריס פורמן

אחראי מחשוב בסניף שליחת מייל 04-6105100
דניאל הולנדר

דניאל הולנדר

איש מחשבים שליחת מייל 04-6105100

סגל פדגוגי

גילה אדנבורג

גילה אדנבורג

מורה להיסטוריה וחונכת ז1 שליחת מייל 04-6105100

לירן אלימלך

מורה למחול שליחת מייל 04-6105100

טרן ארגוב

מורה לאנגלית וחונכת ז'2 שליחת מייל 04-6105100
גנאדי בודיק

גאנדי בודיק

מורה לפיזיקה שליחת מייל 04-6105100

יערה בויום קפלן

מורה לדרמה שליחת מייל 04-6105100
דנה ברמן

דנה ברמן-מימרן

מורה למתמטיקה וחונכת ט'2 שליחת מייל 04-6105100
אסתי גורפינקל

אסתי גורפינקל

מורה ללשון והבעה ומרכזת אדמינסטרטיבית שליחת מייל 04-6105100
דן גורצקי

דן גורצקי

מורה לחינוך גופני שליחת מייל 04-6105100
אילנית הלפמן הרצוג

אילנית הלפמן-הרצוג

מורה לגיאוגרפיה וחונכת ז'1 שליחת מייל 04-6105100

עבד-אלכרים המאם

מורה למתמטיקה שליחת מייל 04-6105100
תמי וולברג קמחי

תמי וולברג-קמחי

מורה למתמטיקה וחונכת ח'4 שליחת מייל 04-6105100

נילי וילנסקי

מורה לאנגלית שליחת מייל 04-6105100
לובה ורדי

לובה ורדי

מורה למוסיקה שליחת מייל 04-6105100
נועם זקס

נועם זקס

מורה לכימיה, חונך ט'4 ואחראי טכנולוגיה סניפי שליחת מייל 04-6105100
רוית טולדנו

רווית טולדנו

מורה לערבית וחונכת ח'3 שליחת מייל 04-6105100

אלעד יערי

מורה לצילום שליחת מייל 04-6105100
רונית יריב

רונית יריב

מורה לתנ"ך ותרבות ישראל שליחת מייל 04-6105100
שלמה כהן

שלמה כהן

מורה לתנ"ך, לשון והבעה וחונך ט'3 שליחת מייל 04-6105100

שרון כהן

מורה לגיאוגרפיה וחונכת ח'2 שליחת מייל 04-6105100
תמי כהן שטרנבך

תמי כהן שטרנבך

מורה לספרות ולאמנות, חונכת ט'3 ואחראית חברת התלמידים שליחת מייל 04-6105100
סופי מוגילבסקי

סופי מוגילבסקי

מורה למתמטיקה וחונכת ז'1 שליחת מייל 04-6105100
אלווירה מולין

אלווירה מולין

מורה לגיאוגרפיה וחונכת ח'3 שליחת מייל 04-6105100
יעל זפקוביץ' מלאכי

יעל מלאכי-זפקוביץ'

מובילת הכיתה המתמטית שליחת מייל 04-6105100
מרלין סבן

מרלין סבן

מורה לאנגלית שליחת מייל 04-6105100

שמאא סוסאן

מורה לערבית שליחת מייל 04-6105100

חובב עקיבא כהן

מורה לתנ"ך ותרבות ישראל שליחת מייל 04-6105100
סיגל פרלמוטר

סיגל פרלמוטר

מורה לחינוך גופני שליחת מייל 04-6105100

עמרי רון דדון

מורה לוידאו ארט וקולנוע שליחת מייל 04-6105100
איילת רז בוחבוט

איילת רז-בוחבוט

מורה לספרות וחונכת ז'4 שליחת מייל 04-6105100

אביטל רמות ניסנוב

מורה להיסטוריה וחונכת ח'1 שליחת מייל 04-6105100
ניצה שורצברט

ניצה שורצברט

מורה לערבית ולשילוב שליחת מייל 04-6105100
דני שחם

דני שחם

מורה לפיזיקה, חונך ט'2 ומרכז תכנית "יזמים צעירים" שליחת מייל 04-6105100
חן שיטרית

חן שיטרית

מורה ללשון והבעה וחונכת ז'4 שליחת מייל 04-6105100
שחר שפירא

שחר שפירא

מורה ללשון והבעה וחונכת ח'4 שליחת מייל 04-6105100

לירון שמש

מורה לביולוגיה וחונכת ז'2 שליחת מייל 04-6105100