מתחם הדר למדעים ולאמנויות

בית הספר הריאלי העברי בחיפה
תיכון הדר (ז'-ט') – בי"ס למדעים ולאמנויות
הרצל 16, חיפה 3312103
טל: 04-8668115 פקס: 04-8640622
[email protected]

מתחם הדר למדעים ולאמנויות

מנהל: אורן בן ג'ויה

סגל הסניף

הנהלת הסניף

אורן בן גויה

אורן בן ג'ויה

מנהל מתחם הדר וחונך ט'3 שליחת מייל 04-8668115
איריס וינקלר

איריס וינקלר

מרכזת כיתות החטיבה, מורה לערבית, חונכת ט'3 ומרכזת שכבת כיתות ט' שליחת מייל 04-8668115
קרן הרשקו-פיליבה

קרן הרשקו-פיליבה

מרכת כיתות היסוד, מובילה פדגוגית ד'-ו', חונכת כיתה ז'1 וחברת צוות ניהול שליחת מייל 04-8620659
שרון הירש

שרון הירש

מורה לביולוגיה, חונכת ח'4 ומובילת האשכול המדעי שליחת מייל 04-8668115
עופר אלקובי (Medium)

עופר אלקובי

מורה להיסטוריה, חונך ח'2 ומוביל האשכול ההומניסטי שליחת מייל 04-8668115
עינב יונה – זנה

עינב זנה-יונה

מובילה פדגוגית של כיתות א'-ג', מחנכת כיתה ב'1 וחברת צוות ניהול שליחת מייל 04-8620659

ויקי חן

יועצת חינוכית בכיתות היסוד וחברת צוות ניהול שליחת מייל 04-8620659
עידית כץ

עידית כץ

רכזת אמנות וחברת צוות ניהול שליחת מייל 04-8620659
ניר ליאון

ניר לי-און

מוביל אמנויות, חונך ח'1, מרכז שכבת כיתות ח' שליחת מייל 04-8668115
אוה לוינזון

אוה לוינזון

מורה לאנגלית, מובילת אנגלית, חונכת ז'2 ומרכזת שכבה ז' שליחת מייל 04-8668115

מיטל טיומקין ארזי

יועצת חינוכית בכיתות החטיבה שליחת מייל 04-8668115
אביטל פיטסון

אביטל פיטסון

רכת מדעים שליחת מייל 04-8620659

סגל מינהלי

אסתי גורפינקל

אסתי גורפינקל

מרכת אדמיניסטרטיבית שליחת מייל 04-8668115
מירה מתתוב

מירה מתתוב

מזכירת הסניף שליחת מייל 04-8668115
עינת קרן

עינת קרן

מזכירת הסניף שליחת מייל 04-8620659
אבי רביב

אבי רביב

מנהל אחזקה שליחת מייל 04-8668115
ויטאלי דרויאנוב

ויטלי דרויאנוב

אחזקה שליחת מייל 04-8668115

אסי לבב

אחזקה שליחת מייל 04-8668115
אלכס קנד

אלכס קנד

אחזקה שליחת מייל 04-8668115
סיגלית לחם

סיגלית לחם

לבורנטית שליחת מייל 04-8668115
בוריס פורמן

בוריס פורמן

אחראי מחשוב שליחת מייל 04-8668115
דניאל הולנדר

דניאל הולנדר

איש מחשבים שליחת מייל 04-8668115
ציפי פלדי

ציפי פלדי

מנהלת המועדונית ורכת הסעות שליחת מייל 04-8620659

מרים אבוטבול

עובדת מועדונית שליחת מייל 04-8620659

עירית גולן

עובדת מועדונית שליחת מייל 04-8620659

שנטל דרור

עובדת מועדונית שליחת מייל 04-8620659

סגל פדגוגי

גילה אדנבורג

גילה אדנבורג

מורת שילוב ואחראית הסעות שליחת מייל 04-8668115
אסופית אזולאי

אסופית אזולאי

מחנכת ה'1 שליחת מייל 04-8620659
בינה איש-שלום

בינה איש-שלום

מחנכת ו'1, רכזת ה'-ו' וחברת צוות ניהול שליחת מייל 04-8620659

לירן אלימלך

מורה למחול שליחת מייל 04-8668115
טרן ארגוב

טרן ארגוב

מורה לאנגלית וחונכת ט'2 שליחת מייל 04-8668115
מירב ארוצס

מירב ארוצ'ס

מורה לחינוך גופני וחונכת ז'3 שליחת מייל 04-8668115

סיגל אריה

מורה לביולוגיה שליחת מייל 04-8668115
גנאדי בודיק

גאנדי בודיק

מורה לפיזיקה שליחת מייל 04-8668115
איריס בויום

איריס בויום

מחנכת ד'1 שליחת מייל 04-8620659

יערה בויום קפלן

מורה לתיאטרון שליחת מייל 04-8668115
בן בנדו

בן בנדו

מורה לתנ"ך ותרבות ישראל, חונך ט'2 שליחת מייל 04-8668115
נעמה דוד

נעמה דוד

רכזת מתמטיקה, ומורה למדעים ולתלמידים מחוננים שליחת מייל 04-8620659
אמירה דנציגר

אמירה דנציגר

מחנכת ג'1 שליחת מייל 04-8620659
אילנית הלפמן הרצוג

אילנית הלפמן-הרצוג

מורה לגיאוגרפיה וחונכת ט'1 שליחת מייל 04-8668115

דנה וובסטוק

מורה לאנגלית, לעיצוב גרפי וחונכת ז'4 שליחת מייל 04-8668115
תמי וולברג קמחי

תמי וולברג-קמחי

מורה למתמטיקה וחונכת ז'4 שליחת מייל 04-8668115

רוני ויינשטיין

מורה לחינוך גופני שליחת מייל 04-8620659
נילי וילינסקי

נילי וילנסקי

מורה לאנגלית שליחת מייל 04-8668115
שרון ויינברג

שרון וינברג

מורת שילוב שליחת מייל 04-8620659
לובה ורדי

לובה ורדי

מורה למוסיקה שליחת מייל 04-8668115

עידו זינו

מורה לחינוך גופני שליחת מייל 04-8668115
שני זלסקו גבאי

שני זלסקו גבאי

מחנכת ב'2 שליחת מייל 04-8620659
נועם זקס

נועם זקס

מורה לכימיה, חונך ח'3 ואחראי טכנולוגיה ומתחם המייקרים שליחת מייל 04-8668115
רוית טולדנו

רווית טולדנו

מורה לערבית וחונכת ז'3 שליחת מייל 04-8668115
לירון ידידיה

לירון ידידיה

מורה למתמטיקה, מובילת מתמטיקה וחונכת ט'4 שליחת מייל 04-8668115
רונית יריב

רונית יריב

מורה לתנ"ך ותרבות ישראל ומורת שילוב שליחת מייל 04-8668115
שלמה כהן

שלמה כהן

מורה לתנ"ך ותרבות ישראל, לשון והבעה וחונך ח'4 שליחת מייל 04-8668115
תמי כהן שטרנבך

תמי כהן שטרנבך

מורה לספרות ולאמנות, חונכת ח'3 ומובילת מועצת התלמידים שליחת מייל 04-8668115
סופי מוגילבסקי

סופי מוגילבסקי

מורה למתמטיקה וחונכת ט'1 שליחת מייל 04-8668115
אלווירה מולין

אלווירה מולין

אחראית הספרייה שליחת מייל 04-8668115
יעל זפקוביץ' מלאכי

יעל מלאכי-זפקוביץ'

מובילת הכיתה המתמטית שליחת מייל 04-8668115
קטיה מירושניצקו

קטיה מירושניצ'קו

מחנכת ו'2 שליחת מייל 04-8620659

ניר סביר

מורה למתמטיקה וחונך ח'1 שליחת מייל 04-8668115
מרלין סבן

מרלין סבן

מורה לאנגלית שליחת מייל 04-8668115

יניב סובר

מורה להיסטוריה שליחת מייל 04-8668115

שמאא סוסאן

מורה לערבית שליחת מייל 04-8668115
ליאורה פיבן

ליאורה פיבן

מחנכת ג'2 שליחת מייל 04-8620659
יעל פלוטניק – מזרחי

יעל פלוטניק- מזרחי

מחנכת א'2 ורכזת שילוב שליחת מייל 04-8620659
יעל פרקטובניק

יעל פרקטובניק

מורה לאמנות ומטפלת באמנות שליחת מייל 04-8620659
דורית צינובוי

דורית צינובוי

מחנכת ה'2 שליחת מייל 04-8620659
נעמה קורן

נעמה קורן

מורה לאנגלית שליחת מייל 04-8620659
איילת רז בוחבוט

איילת רז-בוחבוט

מורה לספרות וחונכת ט'4 שליחת מייל 04-8668115

דור רייפר

מורה לחינוך גופני 04-8668115

אביטל רמות ניסנוב

מורה לגיאוגרפיה וחונכת ז'1 שליחת מייל 04-8668115
ניצה שורצברט

ניצה שורצברט

מורה לערבית ולשילוב שליחת מייל 04-8668115
דני שחם

דני שחם

מורה לפיזיקה ולטכנולוגיה, מוביל טכנולוגיה, חונך ח'2 ומרכז תכנית "יזמים צעירים" שליחת מייל 04-8668115
חן שיטרית

חן שיטרית

מורה ללשון והבעה שליחת מייל 04-8668115
איריס שליט

איריס שליט

רכזת מחוננים ומחנכת ד'2 שליחת מייל 04-8620659
שחר שפירא

שחר שפירא

מורה ללשון והבעה וחונכת ט'4 שליחת מייל 04-8668115