אצלנו באשכול הגנים

ריאלי גן
  • לקראת שנה הלימודים הבאה ילדי כיתות א' העתידיים, ביקרו בסניפי היסוד, כל ילד בסניף בו הוא עתיד ללמוד. שם קיבלו אותם ילדי כיתות א'-ב' באהבה רבה.

ביקור הגנים לקראת כיתה א

  • יום שיא אשכולי בנושא נימוסין והליכות: לאחר שסיימנו את החשיפה לכל אחד מכללי הנימוסים וההליכות בתכנית הלימודים שלנו, נערך יום שיא אשכולי. ביום זה חולקו הילדים לקבוצות מעורבות גנים, ופעלו בתחנות שונות, כל אחת מהן עסקה בכלל אחד. לדוגמא: תחנה שעסקה בנימוסי שולחן, תחנה שעסקה בשמירה על סביבה נקייה, אחרת עסקה בכיבוד החבר ועוד. ביום זה כיבדה אותנו הנהלת בית הספר הרחבה בביקור בגן. מניסיוננו הילדים נהנים מהמפגשים עם חבריהם מהגנים הסמוכים ואנו נמשיך במסורת ביום אשכולי נושא לקראת הקיץ, ובו ניצור קבוצות בהתאמה לחברים איתם יהיו בשנה"ל הבאה – בחורש והדרים או בסניפי בית הספר.
  • טיול אשכולי:
    ילדי האשכול כולו יצאו לטיול משותף במרכז הצפרות של בית הספר שדה במעגן מיכאל. הילדים ביקרו בבריכות הדגים, צפו בציפורים הנודדות המבקרות בבריכות, ונהנו מטיול בטבע ופריחה לקראת האביב. כל זאת במזג אויר נהדר שכאילו הוזמן במיוחד עבורם.

טיול אשכול הגנים

  • הרצאה להורים
    הרצאה שנייה להורים, והפעם בנושא המוכנות לכיתה א' – של הילדים וגם של ההורים, הועברה על ידי אילת, מנהלת אשכול הגנים. הנושאים שהועלו: מהי מוכנות לכיתה א'? מהם מרכיביה? כיצד ניתן להעריך את מוכנות ילדינו לבית הספר?, כיצד ניתן לטפח מרכיבים הקשורים במוכנות לבית הספר, גם בבית? וכיצד גם ההורים יכולים להתכונן למעבר החשוב הזה בחיי ילדיהם?
פורסם בקטגוריה מתוך המידעון שלנו, עם התגים , . אפשר להגיע לכאן עם קישור ישיר.