בקמפוס בית בירם

 • במהלך חודש נובמבר הפרויקט הראשון של שכבת י"א במגמת תיאטרון שמהווה 15% מציון הבגרות, יצא לדרך. שם הפרויקט – "גדול עלי" והוא עוסק בסוגיות שונות בגיל ההתבגרות ומבוסס על מחזות ישראליים קיימים. כמו כן, התקיים גם ערב צפייה להורי התלמידים והיה מרגש.

גדול עלי גדול עלי2 גדול עלי3

 • בחודש דצמבר יצאו תלמידי שכבת י"א למסע הגדנ"ע למדבר יהודה. מזג אויר נפלא ליווה את המסע, התלמידים צעדו במסלולים יפים ומאתגרים, תוך התנהלות ראויה ושמירה על כללי הבטיחות וחזרו מרוצים ומלאי חוויות.

מסע יא מסע יא2 מסע יא3

 • שלמה מעוז, כלכלן בכיר ופרשן מרכזי של התכנית לילה כלכלי בערוץ 10, התארח בבית הספר והרצה בפני תלמידי כלכלה-מנהל עסקים. ההרצאה עסקה בשאלה: מה באמת קורה בכלכלה ובחברה הישראלית?

מעוז התייחס בהרצאתו למתווה הגז, אי השיוויון וההאטה במשק ואחר כך ענה על שאלות התלמידים. ההרצאה הייתה מרתקת ועוררה עניין רב בקרב התלמידים.

שלמה מעוז

 • במסגרת תכנית המצוינות המדעית התארח להרצאה בבית בירם מטפס ההרים דורון הראל.
  הראל שוחח עם התלמידים וסיפר להם את סיפור חייו, כיצד החליט להעמיד מטרה שהייתה קשה ביותר להשגה- ההעפלה לפסגת האוורסט.
  כמו כן, כיצד למד, התכונן והכין עצמו על כל המתבקש להגשמת המטרה למרות שרבים מסביבו אמרו לו שזוהי מטרה בלתי אפשרית להשגה.
  חוויות מהטיפוס עצמו ההרגשה ברגע שהגיע לפסגה- עליה חלם תקופה ארוכה וההרגשה ביום שאחרי.
  תלמידי תכנית המצוינות שמעו ממנו כיצד ניתן לבנות את הצוות הטוב ביותר ולהיות חלק ממנו באופן שכל פרט יתרום בצורה מקסימלית להצלחת המטרה, ועל החשיבות בדבקות בחלומות- גם כאשר החלומות נראים לפעמים בלתי אפשריים וכולם מסביב אומרים שהם אינם ניתנים להשגה. הרצאה הייתה מרתקת.

דורון הראל

 • יום אמנים – תלמידי שכבת כיתות י' השתתפו בבוקר שכולו מפגשים על אמנות עכשווית אותו ארגנה המגמה לאמנות בבית בירם.

כל תלמיד נכנס לשני מפגשים עם אמנים שונים, נחשף לעבודותיהם ולסיפוריהם סביב כל עבודה וכל תהליך יצירה. המפגשים יצרו הזדמנות חד פעמית לדיאלוג, להבנת האמנות והיצירה, לבחירות האמן וכיצד כל אלו משתלבים במציאות הישראלית.

האמנים שהתארחו: חיה רוקין, אלהם רוקני, עלמה יצחקי, פיטר יעקב מלץ, גילי אבישר, דוראר בכרי, פורת סלומון ויעל בלבן.
כל האמנים מציגים בימים אלו במיטב הגלריות והמוזיאונים בארץ.

יום אמנים

 • נבחרת האתלטיקה של בית בירם תלמידים ותלמידות זכתה במקום ראשון באליפות מחוז חיפה באתלטיקה קלה ועלו לגמר הארצי שיתקיים בחודש מרץ.

אתלטיקה

 • נבחרת מרוצי שדה תלמידים ותלמידות של בית בירם זכתה במקום הראשון באליפות מחוז חיפה למרוצי שדה ועלו לגמר שיתקיים בחודש ינואר.

מרוצי שדה

פורסם בקטגוריה מתוך המידעון שלנו, עם התגים . אפשר להגיע לכאן עם קישור ישיר.