מה היה לנו השבוע – 14.12.17

תלמידי כיתות ט' ממטו"ס יצאו לפעילות "יום שדה" עם אנשים בעלי צרכים מיוחדים ממרכז התעסוקה של עמותת אלווין. התלמידים הפעילו, הכינו ביחד פיתות, שיחקו, רקדו ויצאו לצעידה משותפת, בה סייעו וליוו ברגישות מדהימה את אלו מבין החברים שהתקשו לאורך המסלול. היום המרגש נסגר בנשיקות וחיבוקי פרידה, ועם המסקנה שביחד זה אחד.

ביסוד הדר התקיים, כמדי שנה, המפגש המסורתי עם החברים מביה"ס חיואר השכן, התלמידים משני בתי הספר הכינו ביחד נרות חנוכה צבעוניים ויצרו דמויות "סנטה קלאוס" לכבוד חג המולד.

במסגרת "תיקון עולם" חגגו נציגי כיתות ט' מתיכון הדר, בהובלת המורה בן בנאדו, הדלקת נר ראשון של חנוכה יחד עם בעלי מוגבלויות מדיור מוגן בקרית אתא. באירוע המרגש לא נשארה עין אחת יבשה.
הנהגת שכבת ז׳ ביקרה במועדון ״יד עזר לחבר״, במפגש עם ניצולי שואה, שנפתח בדיון סביב השאלה: 'מהי גבורה בעיניך?' לאחר מכן הדליקו נרות ושרו שירי חג החנוכה.
בסיום האירוע חילקו התלמידים סופגניות, שניקנו מהכספים שנאספו במכירה שערכו בתחילת השבוע, למטרה חשובה זו.

תלמידי שכבות ט' מהסניפים יצאו לסמינר גדנ"ע מזרחנות, במסגרתו הרחיבו את ידיעותיהם בנושאי אסלאם והמזרח התיכון, והתנסו בעבודת המודיעין.

קבוצת הרובוטיקה "super nova" השתתפה בתחרות אימונים מטעם ארגון firstisrael. מטרת התחרות היתה להכין את הקבוצות לתחרות הארצית ברובוטיקה, להכניס אותם לאווירה, לשפר את דגם הרובוט שבנו וכמובן – היכרות עם חברי הקבוצות האחרות.
אנחנו מאחלים לקבוצה שלנו הרבה הצלחה בהמשך הדרך ???

ומאחלים לכולכם חג חנוכה מואר ושמח!

פורסם בקטגוריה מתוך המידעון שלנו. אפשר להגיע לכאן עם קישור ישיר.