משולחנו של מנהל המינהל והכספים

ההרשמה לשנת הלימודים תשע"ט
אנו שבעי רצון מנתוני ההרשמה לשנה"ל תשע"ט ובימים אלו מבוצעים תהליכי בדיקת התאמתם של הנרשמים ללימודים בבית הספר. בעוד כחודש צפויים להישלח מכתבי הקבלה לתלמידים החדשים והצפי הוא לאחוז מימוש גבוה.

במקביל נמשך קמפיין ההרשמה של הפנימיה הצבאית לכיתות י' בערוצים הדיגיטליים שמטרתו בין היתר להחזיר לתודעת הציבור את המשך קיומה ופעילותה של הפנימיה. מספר הנרשמים עד כה דומה לשנה שעברה.

שנה"ל תשע"ח
כזכור, שנה זו היא השנה הראשונה מתוך שש שנים בהן מיישמים את ההסכם הרב שנתי שנחתם עם משרד החינוך. כמו כן, זו השנה הראשונה בה בית הספר מפעיל באופן מלא את פעילות הפנימיה הצבאית במימונו של משרד הביטחון.

תקציב תשע"ט
בעקבות ההפחתה הצפויה בתעריפי שכר הלימוד של החטיבה העליונה, אנו שוקדים על הכנת תקציב רב שנתי הכולל מהלכי התייעלות הדרגתיים כדי לייצב את תקציבו של בית הספר ולהבטיח את המשך עצמאותו הכלכלית. בשבועות הקרובים תחל בניית תקציב שנת הלימודים תשע"ט בשיתוף מנהלי הסניפים ובעלי התפקידים השונים.

פיתוח תשתיות ורכש
בימים אלו שוקדים על תכנון פרויקטי הפיתוח לקיץ הקרוב כאשר העיקריים שבהם: בניית מעבדות מייקרים ושיפוץ בנין המחשבים בבית בירם, בניית מעבדות מייקרים בתיכון אחוזה, הקמת גן חדש במטו"ס ומעבדות מייקרים בהדר, כולם ממומנים מכספי תרומות.

מערכות מידע
הושלמו התוכניות למחשוב מתחמי המייקרים בבית בירם, תיכון אחוזה ויסוד הדר. כמו כן מבוצע תכנון של שדרוג תשתיות התקשורת בתיכון הדר ושני בניינים בבית בירם.

 

זוהר תנעמי, מנהל המנהל והכספים

פורסם בקטגוריה מתוך המידעון שלנו, עם התגים . אפשר להגיע לכאן עם קישור ישיר.