משולחנו של הסמנכ"ל לפדגוגיה

שלום רב,

אני שמח לקחת חלק בניוזלטר הראשון הנשלח בתקופת כניסתי לתפקיד סמנכ"ל הפדגוגיה של בית הספר.

במהלך שלושת החודשים הראשונים לכניסתי לתפקיד, היתה לי הזכות לפגוש את הנהלות הסניפים, מורים רבים, תלמידים, הורים, חברי הוועד המנהל ורבים אחרים המהווים חלק ממרקם העושר האנושי העצום הזה המשלב כישרון ומעש, המגולם במשפחת הריאלי.

מתוך אותם מפגשים, ובעזרתה נדיבת הלב ורבת התבונה של שושי עידן, למדתי רבות על בית הספר, המתנהל כארגון תוסס המצוי בלמידה והתפתחות מתמדת, ומהווה מקום לצמיחה והשראה לתלמידיו ולצוותו כאחד.

כבוגר בית הספר, פגשתי ארגון שונה מאד מזה שהכרתי, שהתקדם בממדים רבים מאז תקופתי, בתכניו ובפדגוגיה שלו, המשמר בתנועה מתמדת את שרביט המובילות כחלוץ לפני המחנה החינוכי בישראל.

במהלך תקופה זו, גם גיבשתי בעזרת שותפיי להנהלה ולצוות המכלול מיפוי ראשוני של החוזקות והאתגרים שעל הפרק, וכיוונים להמשך הניתוח והפיתוח של הפדגוגיה הבית-ספרית לקראת העתיד.

אני מודה לוועד המנהל ולהנהלת בית הספר על הזכות שניתנה לי בדמות המינוי לתפקיד זה, ומקווה שאהיה ראוי לאמון שניתן בי ואסייע בשיתוף חבריי להנהלת בית הספר, לקדם את בית הספר לאופקים חדשים, על בסיס מסד האיכות והחזון שהתווה את דרכו עד כה.

בהזדמנות זו אני רוצה להודות מעומק הלב לשושי עידן על התמיכה, החניכה והליווי שהיא העניקה לי ביד רחבה עם כניסתי לתפקיד, ולאחל לה הצלחה רבה בהמשך הדרך.

עם הפנים לעתיד,

זוהר גינוסר

פורסם בקטגוריה מתוך המידעון שלנו, עם התגים . אפשר להגיע לכאן עם קישור ישיר.