פעילויות באשכול הגנים הירוק

טיול אשכולי
לקראת חג שבועות יצאו כל ילדי האשכול ליום ביקור באתר "שביל החלב" שנמצא בבית לחם הגלילית. הילדים פעלו בתחנות מגוונות, של בישול, יצירה ואפייה ואפילו השקו את העגלים בחלב. היה לנו יום מהנה עם מזג אויר אביבי ונעים. בסיום הביקור, ילדי גן הדרים המשיכו לביקור בביתה של יולי הרטל, חברתם שגרה בעין העמק. תודה למשפחת הרטל על האירוח החם והמהנה.

יום למידה אשכולי
במהלך השנה אנו מזמנים מפגשי למידה וחוויה משותפים לילדי כל האשכול, כדי לטפח את הקשר בין ילדי כל הגנים. הפעם היה זה יום שיא סביב למידת הנושא ל"ג בעומר. הילדים פעלו בקבוצות מעורבות גנים, הבעירו מדורה, התארחו באוהל של רבי עקיבא לסיפור, יצרו וטעמו. תודה להורים המקסימים שהגיעו לעזור.

הצגה "חברים על הגשר"
ילדי אשכול הגים יחד עם ילדי הריאליגן מאחוזה, צפו בהצגה "חברים על הגשר" של תיאטרון אורנה פורת. זהו סיפור על שני החברים הכי טובים, שנוהגים לעשות הכל יחד. עד שיום אחד מתפתח ביניהם ויכוח מאד גדול בגלל דבר מאד קטן… בדיוק אז מגיע לכפר נגר חביב וחכם ובזכותו הם לומדים בדרך מפתיעה שחברות היא הדבר הכי חשוב ולא שווה להרוס אותה בעד שום סיבה, גדולה או קטנה. ילדינו נהנו מסיפור ההצגה ומהמשחק המשובח של השחקנים.

 

פורסם בקטגוריה מתוך המידעון שלנו, עם התגים , . אפשר להגיע לכאן עם קישור ישיר.