פעילויות בתיכון אחוזה

ביקור הוקרה לשגרירים הצעירים

נציגי השגרירים הצעירים, תשע"ו, הוזמנו אתמול לביקור הוקרה על התגייסותם לפעילות התרמה, למען בית חולים רפופורט לילדים בסוף השנה שעברה. את פני התלמידים קיבלו בסבר פנים חם מנהל בית החולים – פרופ' רפי ביאר וסגנית בית החולים לילדים, שקראה להמשיך ליזום, לחלום ובעיקר לעשות למען. הפתעה נוספת ציפתה לתלמידים – ביקור מרתק ומרחיב דעת בבית חולים התת קרקעי הגדול מסוגו בעולם. האירוח בבית חולים רמב"ם היה בחסות מחלקת קשרי החוץ של בית החולים.

 

 

יום ספורט לתלמידי שכבות ח' ו-ט'

יום הספורט לשכבות ח' ו-ט' התקיים בחודש דצמבר בבית בירם (לכל שכבה במועד שונה). תלמידינו הגיעו להישגים טובים מאוד במקצים השונים. כל הכבוד!

יום שדה לתלמידי כיתות ז'

תלמידי שכבת ז' סיירו בנחל השופט, כחלק מיום שדה בהדרכת הגדנ"ע. היה נהדר!

קבלת שבת בבית האבות

קבוצת תלמידים מסורים מכיתות ח', בהובלתה המסורה של מרכזת השכבה, אורית אסנפלד, מתייצבים מידי יום שישי לטקס קבלת שבת בש.י. להורים. כל הכבוד!

טקס חנוכה בהובלת כיתות ז'

התיאטרון השחור הגיע לתיכון אחוזה. תלמידי שכבת ז' הפיקו את טקס חנוכה בסניף – כתבו, ערכו, רקדו, שיחקו וביימו. הערב החגיגי והמרגש כלל הופעה בסגנון "תיאטרון שחור" מרהיב ומפגש סדנאי עם ההורים בקבוצות החונכות. היה ערב מוצלח ומחכים!

יום המורה בתיכון אחוזה

יום המורה כלל התארגנות מצד התלמידים וועד ההורים, שהגיעו לסניף ובירכו מורה-מורה בברכות רבות. אנו מצרפים את מכתבו של חיים מי-רז, יו"ר ועד ההורים בתיכון אחוזה. תודה לכם תלמידים, הורים ומשפחות יקרות על שלל האיחולים והפירגון.

חוגגים את סיום המחצית הראשונה

לציון סיומה של מחצית א' לשנה"ל זו, הופיעו אצלנו שי יום טוב ודניאל אסייג, באירוע בהפקת מועצת התלמידים בסניף. התלמידים והמורים נהנו כולם!

לקראת סיום המחצית צפו תלמידי ומורי הסניף בהצגה "משחקי הלב", של "תיאטרון אורנה פורת", העוסקת בחיפוש אחר קשר, חיבה, אהבה, תשומת לב ומקום בלב.

פורסם בקטגוריה מתוך המידעון שלנו, עם התגים . אפשר להגיע לכאן עם קישור ישיר.