אשכול הגנים – פתיחת שנת הלימודים

ריאלי גן

פתחנו את שנת הלימודים בהתרגשות גדולה: הצוות הוותיק, הצוות החדש ו- 91 ילדים – חלקם ילדים "ממשיכים" וחלקם ילדים  שלהם זו שנתם הראשונה ב"בית" שלנו.

באשכול שישה-עשר אנשי צוות, מתוכם גננת חדשה בגן חורש, ונסה סוסניק, שתי גננות צהריים חדשות, מיטל בר און ואילנה חנוכה, שהגיעו אלינו הישר מיסוד אחוזה, ומנהלת אשכול חדשה, אילת איזנברגר, אף היא מיסוד אחוזה.  ברכות חמות לצוות החדש!

אנשי הצוות קיבלו את הילדים בחום, מתוך רצון לסייע להם כמה שיותר במעבר לגן החדש ובפתיחת שנת הלימודים. עד מהרה, ניתן היה להרגיש שהילדים מגיעים לגן בשמחה ואף אם הפרידה קשה לחלקם, הרי שהם מתמודדים, מתגברים (די מהר) ומצליחים להיות שותפים ופעילים במהלך היום בגן: בתוך הגן, בחצר, במשחק החופשי ובמפגשים. נראה כי שגרת היום הגנית כבר מורגשת אצלנו, כמה מהר וכמה נהדר!

כבר בשבוע השני התחלנו בחוגי העשרה: הילדים שרו משירי חגי תשרי ורקדו לצליליהם בחוג הריתמוסיקה, הכירו בעלי חיים,  למדו על יצירותיה של מיריק שניר (סופר החודש), הפעילו את הגוף במרץ בחוג החינוך הגופני ותופפו בהנאה ובקצב על הדרבקות.

מידי שבוע לומדים הילדים בכל אשכול שיר חדש, הוא "שיר השבוע" שלנו. בקרוב נשיר את השירים בצוותא, כל ילדי האשכול, בטקס יום א' המיוחד שלנו. בטקס נשיר גם את המנון המדינה והמנון בית הספר, וכבר אנו לומדים את המילים.

 

פורסם בקטגוריה מתוך המידעון שלנו, עם התגים , . אפשר להגיע לכאן עם קישור ישיר.