קהילת החדשנות של בית הספר הריאלי מזמינה אתכם למפגש שכולו חדשנות ישראלית

קהילת החדשנות של בית הספר הריאלי מזמינה אתכם לבוקר של חדשנות וקפה, שיתקיים ביום ו', 26/02/16, בשעה 10:00 בקמפוס בית בירם.

זהו אירוע מיוחד המהווה חלק מפעילותה של קהילת החדשנות של בית הספר הריאלי. במקביל לחשיפת פעילות הקהילה, יכלול האירוע שלוש הרצאות מרתקות בסגנון "TED" והצגת הפעילויות השונות של תלמידי המגמה הטכנולוגית (הנדסת מערכות/רובוטיקה), כולל הרובוט שבנו תלמידים במגמה במסגרת תחרות FRC) FIRST) העולמית. אתם מוזמנים להגיע, ליהנות ולקחת חלק בפעילות הקהילה.
על מנת להירשם לאירוע יש לשלוח מייל חוזר לכתובת המייל: [email protected]

קהילת החדשנות של בית הספר הריאלי הוקמה על מנת לקדם גישות של חדשנות טכנולוגית ויצירתיות בקרב תלמידי בית הספר הריאלי והמעגלים הקרובים להם, כחלק ממימוש חזון בית הספר לשינוי חברתי. מטרתנו היא להעניק לתלמידים את הכלים הדרושים להתמודדות עם אתגרי העתיד, ובכך להבטיח את שימור מקומה של מדינת ישראל כמדינה מובילה בתחומי המדע, הטכנולוגיה, האומנות והיצירה.

קהילת החדשנות והטכנולוגיה של בית הספר הריאלי הציבה לעצמה כיעד נוסף, קיום פעילות חברתית, אותה יזמו ויבצעו התלמידים, שמטרתה צמצום פערים חברתיים בבית הספר ומחוצה לו. במסגרת זו תפעל הקהילה, בין השאר, לצמצום הפערים המגדריים בשילובן של בנות במקצועות טכנולוגיים ומדעיים.

במקביל לחשיפת פעילות הקהילה, יכלול האירוע שלוש הרצאות מרתקות בסגנון "TED" והצגת הפעילויות השונות של תלמידי המגמה הטכנולוגית (הנדסת מערכות/רובוטיקה), כולל הרובוט שבנו תלמידים במגמה במסגרת תחרות FRC) FIRST) העולמית.

כל מי שחדשנות טכנולוגית, צמצום פערים חברתיים ועתיד המדינה קרובים לליבם – מוזמנים לקחת חלק באירוע ולהיות חלק מהקהילה.
לעמוד הפייסבוק של הקהילה היכנסו כאן

הרצאות מרתקות (וקצרות…) בנושאי חדשנות:

ד״ר אסיה רולס על שינה וזכרון. מה קורה למוח במהלך השינה. וכיצד ניתן למחוק זכרונות מתוך שינה.

ערן וגנר, יזם הייטק, משקיע הון-סיכון The Internet of Things (IoT) איך חיינו יראו בעתיד (הלא רחוק) ומה מקומה של ישראל במהפכה הבאה?

ערן וגנר, יזם הייטק, משקיע הון-סיכון The Internet of Things (IoT) איך חיינו יראו בעתיד (הלא רחוק) ומה מקומה של ישראל במהפכה הבאה?

אלוף במיל' אביהו בן נון, הקים בשנת 2004 את אירגון FIRST בישראל, וכיום משמש כיו"ר לאירגון, אשר מקדם ילדים ובני נוער לשילוב מדע וטכנולוגיה באמצעות בניית רובוטים.

 

 

פורסם בקטגוריה מתוך המידעון שלנו, עם התגים . אפשר להגיע לכאן עם קישור ישיר.