ריאלי אחוזה

"הכיתה הירוקה"

הכיתה הירוקההוקמה בשנת 2009 על צלע ההר שעליו שוכן הסניף ובלב חורש טבעי ארץ-ישראלי. סביבה זו נוצלה עבור הכיתה הירוקה - מרחב לימודי המזמן שיעורי מדע וטבע ומפגשים בלתי אמצעיים של קבוצות החניכה או של יחידים.

הבניין הראשי: מזכירות, כיתות לימוד, מעבדות, חדר מורים

הבניין הראשיהוקם בשנת 1953 והכיתות התיכוניות של הסניף עברו אליו. הבניין שופץ בשנת 2012 וכיום ממוקמות בו הנהלה, כיתות לימוד, מעבדות מדעים וחדר חות"ם לפעילויות תכנית המנהיגות הסניפית, חדרי פרויקטים וחדר המורים.

הבניין המשני: כיתות לימוד, הספרייה, חדרי מחשבים ופרויקטים

הבניין המשניהבניין נבנה כתוספת לבניין הראשי של הכיתות התיכוניות בשנת 1967. כיום ממוקמות בבניין זה כיתות לימוד, הספרייה, מעבדות מחשבים וחדר פרויקטים.

אולם הכנסים

אולם הכנסיםהמבנה הוקם בשנת 1964 ושופץ בשנת 2003. האולם מכיל 430 מקומות ישיבה ומשמש לפעילויות שונות, כגון טקסים, ימי עיון, הצגות ומופעים. בקומת הכניסה לאולם (מדרגות ממגרש הכדורגל) נמצא מרחב לתוצרים ולתערוכות ובו ממוקמים הקיוסק, שמנוהל על ידי התלמידים, והסדנה לאמנויות בעץ.

ריאלי-גן

ריאלי-גןגן הילדים הראשון של בית הספר, הוקם בשנת 2003 והחל לפעול ברוח בית הספר וכחלק ממנו. תשומת לב רבה ניתנת לחינוך לאמנויות, לתנועה, לטבע ולסביבה שלנו. מתקיימת מוכנות לכיתה א' עם מורות הסניף. הכניסה לגן מהכניסה לבית הספר. כיום ממוקם כאן גן ברושים של רשת הריאליגן

כיתות היסוד: הבניין הראשי

כיתות היסוד: הבניין הראשיהוקם בשנים 1936/7. בתחילה שימש את שכבות ה'-ח', ולאחר מכן הפך לבניין של שכבות א'-ו'. כיום לומדות בו שכבות א'-ד', בנוסף ממוקמים בו גם גן אורנים של רשת הריאליגן ומתחם מייקרים.

הצופים - שבט כרמל

הצופים - שבט כרמלהשבט הוקם ב-1937 על-ידי המורה דב מדזיני, יחידה צופית ראשונה על הר הכרמל שהיוותה שלוחה לשבט "משוטטי בכרמל" שפעל בהדר הכרמל. הצריף הוסב בשנת 1937 מחדרי כיתות של בית הספר הריאלי למבנה צופי וכך שימש עד לבניין מרכז "חדרים" - הבניין החדש (מס' 11 במפה), ושבט הצופים עבר לבניין החדש הנוכחי.

היכל אליהו

- כיתות לימוד והנהלת ביה"ס (במקום בבניין הישן)
- אודיטוריום
- חדרים - מרכז לתרבות יהודית-ישראלית
- גן ילדים