ריאלי הדר

בית הדר: הספרייה, חדרי חניכה וחדרי צוות

בית הדר: הספרייה, חדרי חניכה וחדרי צוותבשנת 2013 נוסף נדבך חשוב בטיפוח הפרט - "בית הדר" החדש. המבנה כולל מרכז משאבים (ספרייה, חדר עיון וקריאה), מרחב ללמידה בקבוצות, חדר צוות למורים, חדרי חניכה לשיחות אישיות. עד שנת 2012 עמד במקום צריף ששימש את מחלקת הגזברות ושכר הלימוד של בית הספר.

שכבת כיתות ז' וסדנת התיאטרון

כיתות היסוד וחטיבת הביניים: כיתות ה'-ט', אודיטוריום ומרכז המדעבראשית שנות ה-80 הורחב הבניין וכיום הוא משמש לשכבת כיתות ז' של הסניף, פועל בו מועדון תלמידים, אודיטוריום בעל מאה מקומות, חדר צוות החניכה של כיתות ז' וחדרי אמנות: חדר מוסיקה, סדנת תיאטרון, אולם המשמש את התלמידים ובימה מצוידת לחזרות ולמופעים.

מתחם המדעים

מתחם המדעיםבעברו שימש המבנה כחדרי לימוד לשכבות ז' ו- ח'. בשנת 2005 שופץ הבניין ונפתח כמתחם ללימודי מדעים. המתחם כולל כיתות לימוד, מעבדות, חדרי הכנה ומקומות להצגת תוצרים.

בית שפירא: ההנהלה הראשית, הנהלת הסניף, שכבות ח'-ט' ומשרדי המינהל

בית שפירא: ההנהלה הראשית, הנהלת הסניף, שכבות ח'-ט' ומשרדי המינהלהמבנה הראשון (ההיסטורי) של בית הספר הוקם בהדר הכרמל ומשמש היום את החטיבה התיכונית בהדר. הקמת המבנה הושלמה בשנת 1913 על ידי האדריכל אלכסנדר ברוולד, כחלק ממתחם הטכניון, המשמש היום את המוזיאון הלאומי למדע, טכנולוגיה וחלל. כיום, משמש המבנה למשרד המנהל הכללי, משרד הסמנכ"ל למינהל וכספים ומשרדי המינהל, הנהלת הסניף וכיתות ח'-ט'. המבנה "בית שפירא" על שמו של יצחק שפירא, מנהלו השלישי של בית הספר ונשיאו.

מחלקת הכספים - הגזברות

מחלקת הכספים - הגזברותמחלקת הכספים של בית הספר (גזברות - בשמה ההיסטורי) נמצאת בחצר החטיבה בהדר ואמונה על ניהול מערכת הכספים של בית הספר על כל סניפיו.

בית המאירי: הנהלת הסניף ושכבות ד'-ו'

בית המאירי: הנהלת הסניף ושכבות ד'-ו'הבניין, על שמו של אהרון חיינקין - המאירי, כולל את הנהלת הסניף ובו לומדות שכבות ד'-ו'. כולל גם את הספרייה, מעבדת המדעים וחדר המורים.

בית וולפסון: שכבות א'-ג' ואולם הכנסים

בית וולפסון: שכבות א'-ג' ואולם הכנסיםהבניין ההיסטורי, בו שכנה בעבר הפנימייה האזרחית וכיום לומדות בו כיתות א'-ג'. כמו כן ממוקם בו אולם הכנסים, המועדונית, חדרי שילוב וחדר היועצת.

חדרי אמנות

חדרי אמנותחדרי האמנות של הסניף ממוקמים במקלט הראשי ומשמשים את מגמת האמנות הפלסטית. כוללים אזורי עבודה ומרחבים להצגת תוצרים.