מטוס

סלע המחלוקת

סלע המחלוקתאתר "סלע המחלוקת" הוא מתחם פעילות ייחודי שנבנה בפאתי נחל לוטם ליד הסניף. במקום הוקמה במה אשר משמשת כסביבת למידה ובמרכזה ניצב הסלע. על במה זו מתכנסים התלמידים לדיון ופתרון מחלוקות ברוח הסנהדרין.

כיתות היסוד וחטיבת הביניים: כיתות ה'-ט', אודיטוריום ומרכז המדע

כיתות היסוד וחטיבת הביניים: כיתות ה'-ט', אודיטוריום ומרכז המדעהבניין הוקם בשנת 1972 עבור הכיתות התיכוניות של הסניף, ובשנת 1984 נוספה לו קומה נוספת. כיום ממוקמות בו שכבות ה'-ו' וכן שכבות חטיבת הביניים: ז'-ט', אולם הספורט, מעבדת הצילום, מרכז המדע והמעבדות, אודיטוריום, מעבדת מחשבים, חדר המורים, מזכירות חטיבת הביניים, חדר היועצת לכיתות ה'-ט' ומשרדיהם של מרכזי השכבות ומרכזי האשכולות.

הנהלת הסניף, כיתות היסוד: שכבות ג'-ד'

הנהלת הסניף, כיתות היסוד: שכבות ג'-ד'הבניין הוקם בשנת 1962, וממוקמות בו שכבות ג' ו-ד', אולם הכנסים הסניפי, סדנאות לאמנות וליצירה, משרדי המזכירות והנהלת הסניף, מעבדת המחשבים, חדר המורים, חדר היועצת לכיתות א'-ד', חדרי התחזוקה.

בניין כיתות יסוד א'-ב'

בניין כיתות יסוד א'-ב'הבניין הוקם בשנת 1936 עבור כיתות היסוד במרכז הכרמל. גם כיום ממוקמות בו שכבות א' ו-ב' של הסניף, חדר "חי-דע", המרפאה, חדר המוסיקה ומשרדה של ראש החטיבה הצעירה (א'-ג'). מרכז החי של הסניף משולב בבניין זה.

מרכז החי ע"ש אביגייל לייטל ז"ל

סלע המחלוקת מרכז פעילות ע"ש אביגיל לייטל ז"ל, שמרכז את כל הפעילויות הלימודיות שבהן עוסקים התלמידים בשעות הלימודים. המרכז פועל בשיתוף עם גן החיות הלימודי בחיפה ונבנה באופן אינטגרלי בין בנייני בית הספר.

בניין ביה"כ , ספרייה, חדר ירוק

בנין בית הכנסת והספריהבחלק התחתון של בניין זה ממוקמים: המועדונית לתלמידי היסוד, חדר הטבע לכיתות ד'-ו' והספרייה. בחלקו העליון של הבניין נמצא בית הכנסת.

ריאליגן לוטם (בקומת הקרקע)